top of page
Ambalaj Tasarımı

Ambalaj Tasarımı

Tasarımcı: Abdullah ŞAHAN
I
SKU: 
SHN5669461
AKTİF

İşletmeniz için ihtiyacınız olan tüm tasarım hizmetleri Şahan Design'da!   

Yüksek çözünürlüklü teslim
3D mock-up sunumu
Revize hakkı
baskı/matbaa hizmetim yoktur
%100 size ve markanıza özel tasarım garantisi
Kararınız değişirse aynı gün iptal ve iade yapabilirsiniz.
Kategori: Grafik Tasarım
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Behance
  • Pinterest
HİZMET AÇIKLAMASI

Ambalaj, hem çok yönlü bir pazarlama aracıdır, hem de lojistik işlevinin ayrılmaz bir parçasıdır. Yapılan araştırmalarda, market alışverişlerinin %70’inde, satın alma kararının raflarda verildiğini göstermektedir. Raflarda yer alan ambalajlar da ürün fiyatı kadar satın alma kararında etkilidir. İyi tasarlanmış bir ambalajın kendi reklamını yaptığını ve sessizce ürünü sattığını düşünürsek, önemini daha iyi anlayabiliriz.

 

Ambalaj, etkili bir marka kimliğinin gelişmesinde kritik bir unsurdur. İyi bir ilk izlenim bırakmak ürünün performansı açısından çok değerlidir. Müşteriyle güçlü bir iletişim sağlamanın yanında nakliye, depolama, muhafaza ve yeniden kullanım gibi pek çok farklı işlevi de yerine getirir. Ambalajın görevini tamamladıktan sonrası için geri dönüşümünün planlanması da yaşam merkezli tasarım açısından büyük önem taşır.

 

Alışveriş sırasında birçok ürünle karşılaşan müşterilerin karar verme sürecini hızlandıran ambalaj, rakiplerden farklılaşmak ve satışı artırmak üzere etkili bir platformdur. Satın alma eyleminin rasyonel kararlarla gerçekleştiği düşünülse de aslında duygusal kararlar daha belirleyicidir. Birçok insan, duyguların satın alma üzerindeki etkisinin, özellikle dürtüsel satın alma davranışlarının bilinçli olarak farkında olmaz. Ambalaj tasarımcıları, satın alma sürecini yöneten bu duygusal bağı kurgulama rolünü üstlenirler.

 

TASARIMLARIMI İNCELEMEK İÇİN PORTFOLYOMA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!

Ödeme tamamlandıktan sonra "Sipariş Nasıl Başlatılır" isimli kılavuz sayesinde tasarım için gerekli bilgi ve belgeleri nasıl ve nereye göndereceğiniz hakkında bilgi edinmiş olacaksınız.

Alıcı Değerlendirmeleri 💚

Her düzenleme talebimizde kendisi oradaydı. Elinden geleni sizler için yaptığını hissediyorsunuz. Teşekkürler, artık harika sertifikalarımız var :)

@yusaarg

Kendisine logo tasarımı için ulaştım. Aslında küçük bir işti ama bütün ayrıntıları dikkate alarak özenle isteğimizi yerine getirdi. Çok teşekkür ediyorum.

Devrim S.

Şahan Bey piyasadaki çoğu tasarımcıya oranla oldukça profesyonel biri. Tasarımları ve çalışma tarzı takdire şayan. Tebrik ediyorum.

Kardelen T.

İlk kez çalışma fırsatımız oldu ancak hızlı dönüşü ve emeği için çok teşekkürler , revizeleri de çok olumlu karşılıyor. Tekrar çalışmak dileği ile 🙏

@enjoyan

Benzer Hizmetler
Birlikte Satın Alınanlar