top of page
IMG_8463.JPG

Merhaba 👋

Grafik tasarımcı olarak 2012 yılından bu yana reklam ve tasarım sektöründe hizmet vermekteyim. Kendi odamda başlayan yolculuk, grafik tasarım hizmeti veren tanıtım ofisleri, kreatif reklam ajansları, kurumsal şirketler derken şimdi freelance grafiker olarak devam ediyor.

 

Bu süreçte sektörün farklı noktalarında birçok projede çalışma imkanı buldum. Edindiğim tecrübe ve birikimin yanında, sürekli değişen grafik tasarım trendlerini de yakından takip ederek, edindiğim özgün ve yenilikçi bakış açısını yaptığım işlere yansıtmaya çalışıyorum.

Uzun soluklu marka yönetimi, e-ticaret yönetimi ve grafik tasarım desteği alabilirsiniz. Logo tasarımı, ambalaj tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, mobil uygulama tasarımı, sosyal medya tasarımı diğer uzman olduğum alanlardır. İçinde bulunduğum her işe/projeye en coşkulu, inovatif ve üretken halimle yaklaşıyor, sorumluluk üstlenmeyi ve taşın altına elimi koymayı seviyorum.

 

Kurumsal ve bireysel müşterilerime, kendilerini ve firmalarını en iyi şekilde tanıtacak reklam kanallarını keşfetmelerini sağlayarak, bu kanallar aracılığıyla hedef kitleleriyle organik bir bağ kurmalarını kolaylaştırıyorum.

Güvenilir bir freelance tasarım deneyimi ile siz de yüksek reklam ajansı masraflarınızı minimize edebilirsiniz. İletişim sayfasından telefon numaralarım, e-posta adreslerim ve sosyal medya hesaplarım aracılığı ile benimle irtibata geçebilirsiniz.

Yepyeni ve heyecanlı bir projede buluşmak üzere…

Neler Sağlıyorum?

Uygun Fiyatlar
Reklam ajanslarına kıyasla büyük oranda fiyat farkı sunuyor, profesyonel tasarım ihtiyacınızı cebinize dost fiyatlara sunuyorum.
Güvenilir Ödeme
Ödeme işlemlerinizde teknolojinin en ileri güvenlik önlemlerinin alınmasını sağlayan PCI DSS uyumluluğuna sahip PAYTR altyapısı sunuyorum. 
Harika Teklifler
İhtiyacınıza yönelik tasarım işleriniz için size özel fiyat teklifleri sunuyor, uzun vadede büyük oranda kar etmenizi sağlıyorum.
Yaratıcı Tasarımlar
Hayalleriniz ve işinizin gerektirdiği, sektörünüzde rekabet gücünüzü arttıracak, müşterilerinize ekstra güven sağlayacak tamamen size özgün tasarımlar yapıyorum.
Canlı Destek
Her türlü bilgi ve hizmet talebinizi Whatsapp üzerinden bana iletebilir, anında bilgi alabilirsiniz.
Kolay İade
Sipariş verildikten sonraki 2 (iki) gün içerisinde tasarıma başlanmadı ise herhangi bir neden olmadan siparişi iptal edebilirsiniz.
Şahan Design
Çizim Pedini Kullanan Tasarımcı - Şahan Design

Şahan Design

Görsel Medya Projelerinizde Çözüm Ortağınız

Müşterilerine A'dan Z'ye hizmet sunan bir grafik tasarımcı olarak hedefim, her markayla yakından çalışmayı sağlayarak etkili sonuçlar veren yaratıcı stratejiler üretmektir.

Zaman değişse de yaratıcılığa ve çözüm sunmaya olan tutkum hiç değişmiyor. Müşterilerimi başarılı bir geleceğe taşıma misyonumu yerine getirebilmek için teknolojiye ve yenilikçiliğe odaklanıyorum.

bottom of page