top of page
Adisyon Tasarımı

Adisyon Tasarımı

Tasarımcı: Abdullah ŞAHAN
I
SKU: 
SHN5669474
AKTİF

İşletmeniz için ihtiyacınız olan tüm tasarım hizmetleri Şahan Design'da!   

Yüksek çözünürlüklü teslim
3D mock-up sunumu
Revize hakkı
baskı/matbaa hizmetim yoktur
%100 size ve markanıza özel tasarım garantisi
Kararınız değişirse aynı gün iptal ve iade yapabilirsiniz.
Kategori: Grafik Tasarım
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Behance
  • Pinterest
HİZMET AÇIKLAMASI

İşletmenizin sunduğu hizmet ve ürünün cins ve miktarını göstermek amacıyla adisyon tasarımı siparişini sahandesign.com'da uygun fiyata verebilirsiniz.

 

Adisyon fişi, işletmenin ihtiyacına göre 2 ya da 3 nüsha şeklinde tasarlanabilir. Örneğin, 3 nüsha olarak tasarlanan bir adisyon fişinin bir nüshası ödemeyi yapan müşteriye vermek, bir nüshası muhasebe ve bir diğer nüshası ise arşiv için kullanılabilir. Çoğunlukla restoran ve kafelerde kullanılan adisyonlar, berberlerde, kuaförlerde veya otellerde kullanılabilir.

TASARIMLARIMI İNCELEMEK İÇİN PORTFOLYOMA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN!

Ödeme tamamlandıktan sonra "Sipariş Nasıl Başlatılır" isimli kılavuz sayesinde tasarım için gerekli bilgi ve belgeleri nasıl ve nereye göndereceğiniz hakkında bilgi edinmiş olacaksınız.

Alıcı Değerlendirmeleri 💚

Her düzenleme talebimizde kendisi oradaydı. Elinden geleni sizler için yaptığını hissediyorsunuz. Teşekkürler, artık harika sertifikalarımız var :)

@yusaarg

Kendisine logo tasarımı için ulaştım. Aslında küçük bir işti ama bütün ayrıntıları dikkate alarak özenle isteğimizi yerine getirdi. Çok teşekkür ediyorum.

Devrim S.

Şahan Bey piyasadaki çoğu tasarımcıya oranla oldukça profesyonel biri. Tasarımları ve çalışma tarzı takdire şayan. Tebrik ediyorum.

Kardelen T.

İlk kez çalışma fırsatımız oldu ancak hızlı dönüşü ve emeği için çok teşekkürler , revizeleri de çok olumlu karşılıyor. Tekrar çalışmak dileği ile 🙏

@enjoyan

Similar Services
You May Also Like